Lezení 2. 6. 2018

| autor: Hofi

Přátelé a kamarádi,

v sobotu 2. 6. se vydáváme na lezení do Hodkovic. Mladší účastníci polezou na Sluneční plotně a starší a zkušenější naproti na těžší skále. Potřebný materiál pro Vás samozřejmě zajistíme :) . Na závěr lezení si uděláme oheň a opečeme nějaký ten buřt (zajistím).  

Prosím o zaslání potvrzovací SMS na tel. číslo 603 503 250 - Hofimu.  Do SMSky prosím připište, zda potřebujete půjčit sedák.

Odjezd bude v sobotu ráno v 8:30 z vlakového nádraží v Liberci. Sraz 8:15 u pokladny! S sebou všichni: jídlo, pití, peníze na vlak, kontakt na rodiče, kartičku ČHS.

Těším se, že se nás sejde co nejvíc. Hofi

Návrat Sooba :)

| autor: Jarda Kupr

Po lehce delší nepřítomnosti se nám vrací Soob. 

 

 

Polezení v sobotu

| autor: Hofi

Přátelé a kamarádi,
když nám sešlo z jarního soustředění na Malé Skále, tak jsme vám slibovali alespoň náhradní výletík do skal... Takže žádné přeskakování a pozorně čti!
- SOBOTA 12.5. v 8:10 sraz na vlakovém nádraží Liberec (8:30 odjíždí vlak)
- Jedeme na Malou Skálu
- S sebou: oblečení do přírody dle počasí, věci na lezení, svačinu, peníze na vlak (100,-) a hlavně dobrou náladu :)
- Při nepříznivém počasí pojedeme na horolezeckou stěnu (v pátek budeme rozesílat info v mailu a sms)
- Kdo by potřeboval cokoliv půjčit nechť připíše k přihlášení
 
Přihlašovat se můžete opět pomocí sms na tel. číslo 603503250 a to nejpozději do pátečního rána.
Díky a budu se těšit Hofi ☀️

Svátky

| autor: Jarda Kupr

Přátelé a kamarádi, 


příští dva pondělní tréninky nám kvůli ředitelskému volnu a úterním svátkům odpadají! 
 

•30. 4. 2018
 

•7. 5. 2018 
 

Užijte si hezký prodloužený víkend.

Středeční lezení

| autor: Hofi

Přátelé a kamarádi, ????
venku se nám krásně oteplilo, a tak ti co chodí na lezení ve středu, nechť si připraví oblečení do přírody. Pokud bude hezky, jdeme ven!

 

Hofi, Markét a Jarda 

Velikonoční prázdniny

| autor: Jarda Kupr

Ahoj všem, 

ve čtvrtek 29. 3. 2018 a v pondělí 2. 3. 2018 jsou v Liberci prázdniny a klasické pondělní koledování. Lezení proto odpadá! Užijte si volna a hezkou pomlázku. Zdar a sílu. 

sUSAn Trip - 2. část ZuzÚLET

| autor: Zuzka

Ahojda větráci, kamarádi a milovníci cestovacího dobrodružství!!! Po vzoru Káti Pospíchalové a natruc projevené nedůvěře Soba, jsem se rozhodla, že se s vámi budu dělit (pokud možno pravidelně) o své zážitky z kontinentu hamburgrů...

Ahojda větráci, kamarádi a milovníci cestovacího dobrodružství!!! Po vzoru Káti Pospíchalové a natruc projevené nedůvěře Soba, jsem se rozhodla, že se s vámi budu dělit (pokud možno pravidelně) o své zážitky z kontinentu hamburgrů.Upozornění: Tento blog, drze vklíněný mezi oddílovou a horolezecko-cestovatelskou část tohoto webu, příliš neobsahuje tematické horolezecké informace, zanícená horolezecká dobrodružství a recenze kvalitního vybavení, které vám pomůže na vrchol. Tedy na vrchol možná ano, ale nikoliv na ten ve výšce 6 tisíc metrů nad mořem zasypaný sněhem. Spíš na ten mentální vrchol, na vrchol sebepoznání a osobního sebenaplnění. Ano čujete správně, půjde spíše o filozofovací turistiku. Prosím tedy o shovívavost či ignoraci. Zároveň za veškeré poznámky, reakce a osobní příběhy budu moc vděčná…vždyť to je vlastně to, proč to píšu a jdu s kůží na trh…pohodlně se usaďtě…ZUZÚLET začíná:D

Přežila  aneb Report o ohlednutím se za mým prvním semestrem na americké kolidž

Bramboráková duše - The Soul of Bramboraky (BILINGUAL REPORT)

 

Erasmus+ Slovinsko

| autor: Jarda Kupr

V rámci programu Erasmus+, který garantuje ČHS pro horolezecké spolky se Jarda účastnil mezinárodního setkání ve Slovinsku v Planici.

 

 

Programem byla mezinárodní výměna zkušeností. Součástí setkání bylo lezení v ledu, skialpinismus, lavinová problematika atd.

 

Přednášku měl mimo jiné Davo Karničar (první člověk který sjez na lyžích z Mt. Everestu).  

 

  

Lezecký tábor 2018

| autor: Jarda Kupr

Ahoj všem, 

 

byla spuštěna registrace na letní tábor 2018. Tábor bude příměstský v termínu 20. 8. - 24. 8. 2018. 

Registrace je spuštěna na webu DDM Větrník https://www.ddmliberec.cz/tabory/id:43710/lezecky-tabor

 

Akce je určena pouze pro děti z oddílu Lezci.com. Program je každý den od 8 - 16 hodin. Náplní budou pravidelné lezecké výlety do okolí Liberce.

 

Cena tábora je 2400,- Kč

 

V ceně jsou zahrnuty obědy, MHD, vstupy na sportoviště, materiál, doprava. Děti jsou pojištěny. Do seznamu účastníků je dítě zařazeno až po zaplacení tábora. Místo Vám bude rezervováno 1 měsíc od přihlášení, v případě nezaplacení tábora do této doby bude nabídnuto jinému zájemci. Součástí tábora bude příprava na závody ČHS Mladí Horalové :). 

 

Prosíme projevení zájmu do konce dubna. 

 

Sportu zdar Jarda  

Lezecký víkend 11. - 13. 5. 2018

| autor: Adam Hofman

Ahoj všem, 

bohužel musíme oznámit, že pro malý počet přihlášených dětí se ruší lezecký víkend na Malé Skále. Jako náhradu je možné si 12.5. jet zalézt, alespoň tedy na jeden den. 

Snad se nás příště sejde víc. 

Hofi