Pozdrav ze skal z Boquete, Panama

| autor: Růťa

Ahoj HOVětrníci,

všechny vás moc zdravím a přeji vám krásný začátek lezeckého kroužku! Ať se všem dobře leze a hlavně bezpečně!

Já jsem se také konečně dostala k lezení a je to dřina, po tak dlouhé době, tak hezky trénujte, ať nedopadnete jako já.

Děcka moc nezlobte vedoucí a vedoucí nezlobte zas děcka :)

Růťa

ZAČÁTEK LEZENÍ

| autor: Jarda Kupr

Ahoj všem, 

lezení začíná v pondělí 26.9.2016 tradičně od 16:00. Středeční lezení je posunuté o týden, protože nám do toho zasahuje 28.9. (státní svátek). Čtvrteční lezení bude zahájeno 29.9. 

Na prvních hodinách budou poskytnuty informace o chodu oddílu, oddílových akcích, platbách, proběhne registrace do oddílového systému apod. 

Budeme se těšit. Jarda 

Kaččin trip v obrazech

| autor: Tomáš Srb

Lezení 2016/2017

| autor: Jarda Kupr

Ahoj všem, 

pomalu se chystáme na další školní rok lezení s HO Větrník. Přihlášky je nutné provádět přes web DDM Větrník Liberec. http://www.ddmliberec.cz/krouzky?c=Sport&a=&p= a to od 5. 9. 2016. Prosím pohlídejte si kapacitu. 

 

Tréninky budou probíhat opět pondělí, středa, čtvrtek vždy od 16:00 do 18:00. Cena za jeden den lezení je 1750,- Kč do DDM Větrník a 1200,- Kč do podkladny Ho Větrník. Celkem tedy 2950,- na celý školní rok.

 

První týden lezení začíná 26. 9. v pondělí. Prosíme rodiče aby dorazili na první trénink. Budou předány informace ohledně  pravidel fungování oddílu a bude provedena registrace na web HO Větrník. Také budete seznámeni s plánovanými akcemi na další školní rok. 

 

Více informací o platbách a pod. na http://lezci.com/ho-vetrnik/prihlaska/

 

Díky ahoj Jarda 

Tábor 2016

| autor: Jarda Kupr

Ahoj všem, 

 

slavnostně jsme ukončili letní tábor HO Větrník a tím i 11. sezónu lezeni našeho odílu.

 

Díky všem za účast a Barče, Rutě, Tomášovi a Michalovi za pomoc s organizací. 

Díky moc. 

 

 

Fotky z našeho dvoudenního lezení a putování jsou opět v galerii na

 

http://hovetrnik.rajce.idnes.cz/Tabor_2016_-_ctvrtek_-_patek/

 

Přejeme krásné prázdniny a budeme se těšit na další školní rok. Zápis v DDM Větrník by měl probíhat od 5. 9. 2016.

Na webu budou bližší informace.

 

Hodně zdaru Jarda 

 

 

Tábor - čtvrtek a pátek

| autor: Jarda Kupr

Hoj hoj,

dnešní den se nesl ve znamení Ještědu. Počasí vyšlo na knop a lezení byl fajnové.

Opět můžete sledovat fotky na

 

http://hovetrnik.rajce.idnes.cz/Tabor_2016_-_Streda/

 

Zítra nás čeká naprosto zlomový zážitek. Lezení a bivak pod skalou na Horním sedle nedaleko Rynoltic. Návrat v pátek.

 

Sraz tradičně na nádraží ČD, ale tentokrát již v 7:50. Vedoucím přepravy jsou Barča a Tom. Pojedeme netradičně busem do Jítravy. Následně nás čeká výlet skalním městěm a lezení na Obrvégrech. Nocleh tamtéž. 

Přestože počasí má být excelentní, všichni budou mít pláštěnku, nějakou plachtu (kus igelitu) na spaní, spacák, karimatku, čelovku, kulicha, teplou bundu. Vše musí být zabaleno v jeden batoh, který si každý ponese sám. 

 

Oběd zajištěn, večer bude následovat opékačka. V nabídce jsou špekáčky. Bezlepkáři, vegetariáni, vegani a vitariáni (a podobní specialisté) si obohatí jídelníček dle svého úsudku. Snídaní táké nějak realizujeme :)

 

Zdar a sílu Jarda

Tábor - středa

| autor: Jarda Kupr

Ahoj všem. 

úterní program máme za sebou. Lezení v Jablonci u přehrady proběhlo nad očekávání dobře. I počasí se umoudřilo. Odpolední program na dračí lodi byl doufám zážitkem pro všechny. Načerpat náladu můžete z fotek na

 

http://hovetrnik.rajce.idnes.cz/Tabor_2016_-_utery/

 

Na středu je nachystaná malá změna programu oproti původnímu plánu. Z hlediska mokrých pískovců, vyrazíme za lezením na Ještěd. Sraz opět v 8:00 na libereckém nádraží ČD. Zítra nás čeká kombinace lezení a výletu. Prosím všechny aby měli oblečení pro případ zhoršení počasí. Plánovaný návrat opět na 16:00. Vedoucím přepravy je na zítřejší ráno Barča. 

 

Ahoj Jarda. 

Tábor - úterý

| autor: Jarda Kupr

Ahoj všem. 

Pondělní den proběhl úspěšně. Počasí výborné a nálada skvělá. Načerpat náladu můžete z fotek na

 

http://hovetrnik.rajce.idnes.cz/

 

 

 

Na úterý je nachystán pogram v Jablonci nad Nisou. Sraz na nádraží ČD v Liberci v 7:55. Prosím o dochvilnost. Šéfem dopravy je Michal. 

S sebou lezecké věci, plavky a ručník. Plánovaný návrat v 16:00, ale může se stát že se mirně opozdíme. Vše záleží na počasí. 

 

Zdar Jarda 

 

 

Tábor - informace

| autor: Jarda Kupr

Ahoj všem,

přikládáme podrobnější informace ohledně plánovaného příměstského tábora.

Program je plánovaný od pondělka do pátku. Prosím všechny o pravidelné sledování webu, protože mohou z hlediska počasí nastat jisté změny. 

 

Začínáme vždy v 8:00 na vlakovém nádraží v Liberci. Sraz v prostorách pokladen. Rozchod bude vždy také na nádraží v cca. 16:00. V ceně tábora je veškeré vybavení, pitný režim, obědy, doprava apod.

 

Pondělí: sraz v 8:00. Odjezd do Hodkovic nad Mohelkou. Dopolední lezení na Sluneční plotně. Odpolední lezení v Radvánovicích.

 

Úterý: sraz v 8:00. Odjezd do Jablonce nad Nisou. Dopolední lezení na jablonecké žule. Odpolední překvapení na přehradě. Nutné plavky a ručník.

 

Středa: sraz v 7:45. Výlet na ferratu u Semil. Následuje klasické lezení.

 

Čtvrtek - pátek: POZOR - Za ideálního počasí pojedeme do Rynoltic na Obervegry. Spaní pod převisem. Návrat v pátek před 16. hod. S sebou karimatku, plachtu pod karimatku, čelovku, spacák, buřta na oheň. Oba dny budou vyplněny lezením.

 

Prosím o pečlivé sledování webu. Program je orientační. Pakliže bude potřeba je možné jednotlivé dny prohodit, nebo úplně změnit program.

 

Děti budou mít vždy s sebou: mobilní telefon, pláštěnku, malý baťůžek, lezeckou obuv a vybavení (kdo má), drobné peníze, lahev s vodou, kartičku pojišťovny, dobrou náladu, svačinu.

Díky Jarda

Konec školního roku 2015/2016

| autor: Jarda Kupr

Ahoj všem, 

 

čtvrtečním lezením jsme ukončili 11. sezónu lezeckého oddílu HO Větrník. Děkuji moc všem dětem a příznivců. Také velký dík všem vedoucím - Barče, Elišce, Rutě, Michalovi a Tomášovi. Doufáme že závěrečné dárky udělali radost. V následujícím čase nás čeká tábor (věnujte prosím pozornost webu - všechny informace budou zde) a od září další školní rok. 

 

Pro další školní rok jsme zavedli některá nová opatření. Registrace bude stále pod DDM Větrník od 1. 9. 2016. Další důležité informace jsou na tomto webu v záložce HO Větrník - přihláška. Prosím o podrobné prostudování vnitřních pravidel fungování oddílu. 

 

Přejeme klidné a aktivní prázdniny a hodně energie do dalšího lezení. 

 

Zdarec Jarda