Květnové skálobraní s táborákem

| autor: ZuzkaTomešová

Větráci a Větračky,

na 5.- 6. května 2017 chystáme oddílový horolezecký výlet na Krkavčí skály (Vajoletky) u Křižan s romantickým opékáním buřtů pod skalami a s pozdějším přechodem přes Ještědský hřbet až do Liberce.

 

V pátek večer v plné polní vyrazíme autobusem do Křižan, pod Vajoletkama si uděláme táborák a přespíme pod místním přístřeškem pro turisty či pod širým nebem. Ráno vylezeme vše co půjde a odpoledním pochodem přes hřbet Ještědu  se navrátíme do Liberce. Pro ty, kteří se lekají květnového spaní pod širákem (především mladší členové), je možnost dorazit samostatně v sobotu ráno na místo činu (Vajoletky). Takže si to napište do deníčků, začněte větrat spacák a těšte se na skalní dobodrůžo.

 

Bližší informace k odjezdu a vybavení dodáme později

 

S pozdravem Zuzka

Velikonoční prázdniny

| autor: Jarda Kupr

Ahoj, 

ve čtvrtek 13.4.  a na Velikonoční pondělí odpadá lezení z důvodu Velikonočních prázdnin.

Horám zdar Jarda

Nedělní Makak

| autor: Tomáš Srb

Zdar lezci,

v neděli 12.3.2017 půjdem na Makak od 13h do 16h-17h.

Zajistíme lana a sedáky. Doprava na stěnu není organizována.

Vstupné si hradíte sami ;-)

 

Příměstský tábor 2017

| autor: Tomáš Srb

Ahoj lezci,

už je možné se přihlašovat přes DDM Větrník na příměstský tábor.  Odkaz zde: https://www.ddmliberec.cz/tabory/id:35891/lezci-ho-vetrnik

 

Termín: 03.07. - 07.07. 2017

Cena: 2200 Kč/dítě

 

Tábor je určen pouze pro členy lezeckých oddílů HO Větrník, přihlášky z veřejnosti nebudou akceptovány. Program bude koncipován vždy od 8 - 16 hodin, každý den min. půlden lezení, doplněné o další outdoorové aktivity. Budeme se snažit využívat lezecké oblasti v regionu, případně lezecké stěny (pokud to bude nutné z hlediska počasí). Součástí ceny tábora je kompletní program, doprava, lezecké vybavení, obědy, pitný režim, 1x bivak pod skálou (pokud to počasí umožní), vstupy, aj. Děti jsou pojištěny.

Jarní prázdniny a tábor

| autor: Jarda Kupr

Ahoj všem. 

Jarní prázdníny - v týdnu od 20. 2. 2017 jsou v Liberci jarní prázdniny. Lezení proto odpadá. Užíjte si zaslouženého volna. 

 

 

Letní tábor - letní tábor bude opět první týden v červenci (3.-7. 7. 2017). Bude se opět jednat o příměstskou variantu jako loňský rok, kdy se toto řešení velmi osvědčilo. Podrobnosti budou na webu. 

 

Zimě zdar Jarda 

Čtvrteční lezení 2.2.2017 - výlet sněžnice !

| autor: Michal

Ahoj všem,

Jelikož je stěna zavřená.

Vyrážíme na výlet na sněžnicích "Po stopách Harcovského bloudila"

Sebou se vybavte na pobyt na a ve sněhu - rukavice, čepice, návleky na boty kdo má a čelovku, svačinu - nezapomenout  ...

Sraz klasicky před KTV na Harcově 16:00 návrat cca 18:00.

Sněhu zdar

M

 

DIRECTALPINE HIGHJUMP CONTEST 2016 - video

| autor: Jarda Kupr

Ahoj, 

mrkněte na video z DIRECTALPINE HIGHJUMP CONTEST 2016 od Tomáše Srba. 

Veselé Vánoce

| autor: Jarda Kupr

Ahoj všem, 

přejeme krásné Vánoce a klidný vstup do roku 2017. 

HO Větrník

sUSAn Trip

| autor: Zuzka

Ahojda větráci, kamarádi a milovníci cestovacího dobrodružství!!! Po vzoru Káti Pospíchalové a natruc projevené nedůvěře Soba, jsem se rozhodla, že se s vámi budu dělit (pokud možno pravidelně) o své zážitky z kontinentu hamburgrů...

 

 

Part 1 - 28.8.2015

Part 2 - 3.9.2015

Part 3 - 24.9.2015

Yosemite speciál - 8.10.2015

Part 4 - 5.11. 2015

Díkůvzdání v Oregonu

Prosincové ležení a lezení

DIRECTALPINE HIGHJUMP CONTEST 2016 - výsledky

| autor: Jarda Kupr

Ahoj všem, 

v pátek 2. 12. 2016 se konaly závody ve skocích na umělé stěně DIRECTALPINE HIGHJUMP CONTEST 2016. Akci pořádal náš oddíl za přispění mnoha partnerů (DirectAlpine, Adrenalin centrum, Ocún, Baboon, RedBull, JJ Drahota, Ondra Šnopl, Honza Šípal, Lukáš Reymar). Všem partnerů velmi děkujeme a také všem kteří se podíleli na organizaci. 

 

Gratulujeme našim členům Denise Herčíkové a Jakubovi Poplužníkovi,kteří se umístili v silné konkurenci na stupních vítězů. 

 

Kompletní výsledky jsou na http://www.lezci.com/directalpine-highjump-contest/

 

Díky všem. Jarda