Tábor - informace

| autor: Jarda Kupr

Ahoj všem,

přikládáme podrobnější informace ohledně plánovaného příměstského tábora.

Program je plánovaný od pondělka do pátku. Prosím všechny o pravidelné sledování webu, protože mohou z hlediska počasí nastat jisté změny. 

 

Začínáme vždy v 8:00 na vlakovém nádraží v Liberci. Sraz v prostorách pokladen. Rozchod bude vždy také na nádraží v cca. 16:00. V ceně tábora je veškeré vybavení, pitný režim, obědy, doprava apod.

 

Pondělí: sraz v 8:00. Odjezd do Hodkovic nad Mohelkou. Dopolední lezení na Sluneční plotně. Odpolední lezení v Radvánovicích.

 

Úterý: sraz v 8:00. Odjezd do Jablonce nad Nisou. Dopolední lezení na jablonecké žule. Odpolední překvapení na přehradě. Nutné plavky a ručník.

 

Středa: sraz v 7:45. Výlet na ferratu u Semil. Následuje klasické lezení.

 

Čtvrtek - pátek: POZOR - Za ideálního počasí pojedeme do Rynoltic na Obervegry. Spaní pod převisem. Návrat v pátek před 16. hod. S sebou karimatku, plachtu pod karimatku, čelovku, spacák, buřta na oheň. Oba dny budou vyplněny lezením.

 

Prosím o pečlivé sledování webu. Program je orientační. Pakliže bude potřeba je možné jednotlivé dny prohodit, nebo úplně změnit program.

 

Děti budou mít vždy s sebou: mobilní telefon, pláštěnku, malý baťůžek, lezeckou obuv a vybavení (kdo má), drobné peníze, lahev s vodou, kartičku pojišťovny, dobrou náladu, svačinu.

Díky Jarda